Volkswagena świat

Blog miłośników motoryzacji

Poczuć w sobie dziecko

Poczuć w sobie dziecko

Niemal każdy mężczyzna ma czasem chęć spróbować zasiąść za kierownicą sportowego samochodu. Z racji, że to męska część społeczeństwa najczęściej zajmuje się transportem domowników, pojawia się chęć sprawdzenia swoich umiejętności.

Na tor i na drogę publiczną

KTM X Bow jest rozwiązaniem pośrednim. Jego niska masa oraz opływowy kształt oraz stosunkowo duża, w porównaniu do poprzednich parametrów moc wpływa na niemałe emocje, które pojawiają się na widok tego pojazdu. Założeniem przy produkcji tego pojazdu było stworzenie maszyny o parametrach nadających się do wyścigów na torze, przy jednoczesnej możliwości korzystania na co dzień na drogach publicznych.

Nie tylko w pojedynkę

Cechą, która wyróżnia KTM X Bow jest fakt, że mogą w nim jechać jednocześnie dwie osoby. Większość pojazdów tego typu stawia jedynie na sportowe osiągnięcia. Oznacza to, że mogą zabrać na swój pokład jedynie jedną osobę.

Dla każdego, kto chce sprawdzić swoje umiejętności, a jednocześnie przy tym kupić pojazd, który pozwoli na codzienne wyjazdy, warto zwrócić uwagę na KTM X Bow. Jazda takimi pojazdami daje możliwość nauczenia się odpowiednich zachowań na torze a jednocześnie obudzić w sobie dziecko. Sportowe usposobienie tego samochodu spowoduje, że odczuwając przyspieszenie od zera do setki, uśmiechnie się niemal każdy. Dla osób, które nie posiadają nadmiaru gotówki lub nie czują potrzeby, żeby kupować takiego modelu, bez większego problemu może wystarczyć wynajem. Nie stanowi to żadnego problemu, a znalezienie odpowiedniej firmy zajmuje niewiele więcej niż wpisanie hasła w wyszukiwarce.