Volkswagena świat

Blog miłośników motoryzacji

Wynajem Porsche 911 – najważniejsze kwestie

Wynajem Porsche 911 – najważniejsze kwestie

Dzisiaj coraz częściej można spotkać reklamy wynajmu Porsche 911 na tor wyścigowy. Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Jakie wymagania trzeba spełnić, aby doświadczyć tej świetnej rozrywki? Czy pozostanie nam po tym w ogóle jakaś pamiątka? Na wszystkie te pytania odpowiemy zaraz poniżej…

Jak wygląda jazda Porsche 911 po torze wyścigowym?

No dobrze, wykupiliśmy taki voucher i co dalej? Przede wszystkim trzeba zabukować pasujący nam termin. Warto tu zaznaczyć, że przy niesprzyjających warunkach pogodowych taki termin może zostać przesunięty.

Dalej zgłaszamy się na jazdę. Kto jest kierowcą? Jeśli mamy prawo jazdy i czujemy się na siłach, możemy samodzielnie pokierować Porsche 911. Jeśli zaś nie mamy prawa jazdy albo też nie za bardzo chcemy siadać za kołem takiego auta, można wynająć kierowcę.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że wiele osób decyduje się na dość mieszaną opcję. To oznacza, że trochę jadą oni z kierowcą, aby rzeczywiście poczuć możliwości tego auta, a trochę sami, aby spróbować, jak coś takiego się w ogóle prowadzi.

Wynajem Porsche 911 a pamiątka

Czy jednak coś nam zostanie więcej z takiej jazdy poza oczywiście absolutnie niesamowitymi i niezapomnianymi wrażeniami? Oczywiście, że tak! Wiele firm bowiem oferuje możliwość wykonania sobie świetnych zdjęć w Porsche 911, a co więcej – często nagrywany jest także filmik z jazdy, niewątpliwie będący doskonałą pamiątką.

Podsumowując – wynajem Porsche 911 jest na pewno całkiem ciekawą opcją dla miłośników motoryzacji, chcących przekonać się, co czują rajdowcy na wyścigach .