Volkswagena świat

Blog miłośników motoryzacji

Wysokiej jakości aluminiowa felga Dotz

felga dotz

Wysokiej jakości aluminiowa felga Dotz

Szukasz nowych aluminiowych felg do Twojego auta? Chcesz podkręcić jego wygląd i dodać oryginalnego designu? Felgi są bez wątpienia ważnym elementem każdego samochodu, który ma również duży wpływ na ogólną prezencję pojazdu. Sprawdź ofertę aluminiowych felg niemieckiej marki Dotz, wchodzącej w skład koncernu Alcar. Dowiedz się więcej o ich rodzajach i najmocniejszych stronach.

Czym wyróżnia się felga Dotz?

Marka Dotz zdobyła na przestrzeni lat sporą rzeszę fanów na świecie. Każda z felg, tego niemieckiego producenta, wytwarzana jest z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji wyróżnia się znakomitym designem i wyjątkową wytrzymałością. Występuje w wielu nietuzinkowych wzorach.

Felga Dotz nie tylko poprawia wygląd, ale wpływa również na właściwości jezdne pojazdu. Poprawia bezpieczeństwo jazdy i wpływa na niższe zużycie paliwa. Jest niezwykle odporna na czynniki atmosferyczne.

Niemiecka technologia i włoskie wzornictwo

Każda z felg wyróżnia się stylistyką opracowaną przez stylistów z Włoch. Dzięki połączeniu z niemiecką jakością uzyskano jedną z najtrwalszych felg na rynku. Do jej produkcji używane są stopy aluminium o dużej wytrzymałości, przy jednocześnie niskiej wadze. Felga Dotz poprawia znacznie komfort prowadzenia pojazdu.

Wybór wzorów felgi Dotz jest niezwykle bogaty. Wśród klasycznych projektów, można znaleźć również niestandardowe. Granicą jest tylko nasza wyobraźnia, ponieważ zamówienia obejmują także projekty autorskie. Najczęściej występującymi wzorami felgi z logo Dotz jest:

-pięcioramienna,

-sześcioramienna,

-podwójna pięcioramienna,

-mesh.