Dlaczego pasjonaci motoryzacji powinni wybrać się na tor słomczyn?

Warto mieć świadomość, że tor Słomczyn funkcjonuje już od 2017 roku. Należy również zaznaczyć, że jest zlokalizowany około 40 kilometrów od centrum Warszawy, a także 70 kilometrów od Radomia. Dlaczego każdy pasjonat motoryzacji powinien wybrać się na wspomniany obiekt nie tylko sam, ale również z rodziną.

Jakie są zdecydowanie najczęściej wymieniane atuty toru słomczyn?

Tor wyróżnia się na tle innych obiektów działających w kraju nowoczesną asfaltową nitką o długości aż 1208 metrów, a także 8 metrach szerokości. Warto wiedzieć, że kierowcy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na bardzo ciasnych i szybkich zakrętach w niezwykle bezpiecznych warunkach.

Nie można zapomnieć, że konfiguracja, a także kierunek toru są zmienne. Jest to doskonałe miejsce do nauki przede wszystkim ze względu na szerokość. W ten sposób kierowcy mogą bez żadnego problemu wyprzedzać swoich potencjalnych rywali. Ponadto na torze mogą jednocześnie przebywać osoby o zupełnie różnych umiejętnościach.

Dlaczego jeszcze warto wybrać się na tor słomczyn?

Motocykliści na pewno docenią bardzo długie, a także duże łuki, które są doskonałe do trenowania. Można bowiem bez żadnego problemu zejść na kolano. Na obiekcie mogą oczywiście także testować swoje umiejętności początkujący motocykliści. Z kolei kierowcy mogą jeździć po torze zarówno sportowymi samochodami, jak i własnymi przeznaczonymi do jazdy codziennej. Warto także wybrać się na wspomniany obiekt z całą rodziną. Cyklicznie organizowane są bowiem różnego rodzaju eventy motoryzacyjne.

Tor Słomczyn – zamów z Autonator.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jazda po torze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.