Prezent dla fana motoryzacji: przejażdżka luksusowym autem

Prawdopodobnie każdy ma w swoim otoczeniu osobę, której na widok pięknego auta błyszczą oczy. Co niektórzy potrafią nawet zacząć recytować parametry i osiągi – co oznacza, że poświęcili wiele godzin na przestudiowanie konkretnego „przypadku”. Dla takich osób, idealnym prezentem wydaje się być przejażdżka luksusowym autem – po torze lub po mieście.

Idealny podarunek dla każdego fana motoryzacji

Przejażdżka Ferrari do wynajęcia to doskonały pomysł na prezent dla każdej osoby, która uwielbia samochody. Z takiego karnetu można uczynić prezent na wiele okazji: urodziny, Boże Narodzenie, rocznicę lub podarować go po prostu – bez większej okazji. Radość z prezentu będzie tym większa, jeśli zdecydujemy się na wybór przejażdżki za kierownicą – nie tylko na fotelu pasażera.

Jednakże jazda za „kółkiem” ucieszy tylko tych fanów motoryzacji, którzy pewnie czują się prowadząc auto (w końcu nie każdy fan piłki nożnej świetnie gra). Jeśli masz w tym zakresie jakiekolwiek wątpliwości – lepiej wybierz opcję przejazdu jako pasażer lub dyskretnie podpytaj obdarowywanego, czy chciałby się przejechać takim autem, a jeśli tak – czy czuje się dość pewnie za kierownicą.

Jak można się domyślić, jazda za „kółkiem” jeśli średnio o kilkadziesiąt złotych droższa niż w przypadku podróży pasażerskiej – jednak radość, jaką można sprezentować osobie, która uwielbia szybkie auta, jest bezcenna. Danie komuś bliskiemu możliwości osobistego odczucia, co to znaczy przebywać w pojeździe, który rozpędza się do „setki” w ciągu ułamków sekund jest najlepszym prezentem, jaki można sobie wymarzyć.

Po torze, po mieście – dowolność wyboru

W większości lokalizacji, w których można zakupić przejazd luksusowym Ferrari, istnieje możliwość przejażdżki po profesjonalnym torze lub po mieście. Ta druga opcja jest świetnym rozwiązaniem na przykład na wszelkiego rodzaju wieczory panieńskie czy kawalerskie – dzięki nim ten czas stanie się niezapomniany. Fotki z takiego zdarzenia wykonane przy luksusowym Ferrari będą przywoływały wspomnienia przez długie lata, dzięki czemu spotkanie nie odejdzie w niepamięć.

Druga z opcji, czyli możliwość uczestnictwa w przejażdżce po profesjonalnym torze, jest skierowana do osób, które cenią sobie mocne wrażenia. Nie funduj takiego przeżycia komuś, kto nie lubi lub nie doceni szybkiej jazdy: dla takich osób lepiej jest znaleźć inny podarunek.

Profesjonalne wsparcie przez cały czas

Co istotne, osoba która otrzymała voucher na przejażdżkę Ferrari do wynajęcia nie jest pozostawiona sama sobie. Wszelkie zasady bezpieczeństwa są jej objaśnione przez osobę zajmującą się obsługą auta, dzięki czemu nie istnieje żadne ryzyko wypadku czy uszkodzenia pojazdu.

Same auta są zawsze bardzo zadbane i utrzymywane w nienagannym stanie technicznym. Dzięki temu można mieć pewność, że pojazd nie ulegnie awarii podczas szybkiej jazdy. Jeśli voucher obejmuje przejazd na miejscu pasażera – można mieć pewność, że także sam kierowca przekaże wiele interesujących informacji na temat pojazdu i odpowie na wszelkie pytania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motoryzacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.