Tor w Łodzi

Tor Łódź jest nowoczesnym torem wyścigowym, po którym można poruszać się samochodem osobowym oraz motorem i gokartem. Jest to jedyny taki obiekt na całe województwo łódzkie. Zapewnia bezpieczną jazdę kierowcom samochodów osobowych oraz motorów.

Wymiary toru

tor łódź

Szerokość toru wynosi 8-12 metrów, a długość jednej pętli to 1050 metrów. Nawierzchnia jest oczywiście asfaltowa. Tor nadaje się idealnie do trenowania techniki jazdy. Jest on jednak zbudowany w ten sposób, że możliwe jest osiąganie dużych prędkości. Wszystko to jest zagwarantowane dzięki regularnym przeglądom technicznym. Dobre warunki na torze są zapewnione dzięki ekipie specjalistów, która pracuje każdego dnia. Tor Łódź przeznaczony jest zarówno dla doświadczonych kierowców oraz początkujących, którzy chcą się sprawdzić na torze wyścigowym. Więcej ofert na prezent motoryzacyjny czeka na https://autonator.pl/tor/lodz.

Zalety torów wyścigowych

W mieście niestety istnieją limity prędkości i dlatego nie można poruszać się tak szybko jak po torze. Tor w Łodzi jest odpowiednio zabezpieczony i dlatego jazda po nim jest niezwykle bezpieczna. Oczywiście najważniejsze są umiejętności kierowcy, ponieważ to on prowadzi samochód. Jeden mały błąd lub rozkojarzenie może doprowadzić do wypadku, dlatego trzeba przez cały czas być ostrożnym i zachowywać uwagę na drodze. Tor jest położony w odległości 10 kilometrów od Łodzi. Warto na początku sprawdzić tor w wersji online. W ten sposób będzie można się lepiej przygotować do jazdy oraz wyczuć poszczególne zakręty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Motoryzacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.