Opony Michelin Energy Saver – kompendium wiedzy

Opony Michelin Energy Saver jak sama nazwa wskazuje zaprojektowane zostały przede wszystkim po to, aby oszczędzać energię, a dokładniej mówiąc oszczędzać paliwo. Mniejsze spalanie gwarantuje zaawansowana technologia Eco’N’Grip.

Letnie opony klasy premium

opony samochodowe

Marka Michelin cieszy się bardzo dużym prestiżem na rynku motoryzacyjnym, dlatego też opony Energy Saver śmiało można zaliczyć do klasy premium. Francuski producent ma w swojej ofercie opony w rozmiarach od 14 do 17 cali. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że z dobrodziejstwa tych niesamowitych opon mogą skorzystać praktycznie większość samochodów osobowych. Oryginalne opony Michelin Energy Saver są bardzo bezpieczne, energooszczędne i niesłychanie stabilne w prowadzeniu, dlatego też warto na poważnie zastanowić się nad ich zakupem.

Olbrzymie oszczędności

Nowoczesne opony Michelin Energy Saver zaprojektowane zostały nie tylko z myślą o ochronie środowiska naturalnego, ale również o ochronie naszego budżetu. Z przeprowadzonych testów wynika, że dzięki oponom marki Michelin przez cały okres eksploatacji można zaoszczędzić nawet 80 litrów paliwa. Nie można zapominać także i o tym, że na oponach Michelin Energy Saver można przejechać nawet 6 000 km więcej. Opony wykonane zostały z mieszanki krzemionki i co najważniejsze — nie zawierają w swoim składzie sadzy, dzięki czemu są przyjazne naturze. W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na ekologiczne rozwiązania, dlatego też warto jak najszybciej zapoznać się z najnowszą ofertą opon od Michelin.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony samochodowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.