Tor Łódź – spełnianie marzeń fanów szybkiej jazdy

Jazda po torze samochodowym, pełnym ostrych zakrętów zapewnia zawsze sporą dawkę adrenaliny. Jest to doskonała rozrywka dla każdego fana szybkiej jazdy samochodowej. Niezapomniane wrażenia gwarantuje nowoczesny tor Łódź.

Tor Łódź- niesowite atrakcje dla mężczyzn

Obiekt wyścigowy, który to jest usytuowany nieopodal Łodzi należy do jednego z najmłodszych torów znajdujących się w Polsce. Obecnie nie brakuje fanów motoryzacji, którzy to pragną skorzystać z atrakcji oferowanych przez ten nowoczesny obiekt.

Na nieustanny rozwój tego obiektu w dużej mierze wpływa dogodne położenie, w centralnej części Polski. Dzięki temu każdego roku gości tutaj niezliczona ilość mężczyzn uwielbiających brawurową i dynamiczną jazdę samochodową.

Tor Łódź – idealny obiekt dla każdego fana szybkiej jazdy samochodowej

Na łódzkim torze wyścigowym na każdego fana szybkiej jazdy czeka mnóstwo atrakcji. Daje on bowiem możliwość bezpiecznej, dynamicznej oraz bardzo szybkiej jazdy wybranym wozem sportowym. Z jazdy po torze bardzo często korzystają nie tylko fani samochodów osobowych lecz również motocykli i gokartów.

Obiekt położony w Łodzi składa się z nitki toru oraz dwóch nowoczesnych płyt poślizgowych. Ponadto znajduje się tutaj sala konferencyjna oraz kawiarnia, w której po wyczynowej jeździe można wypić kawę oraz zjeść coś słodkiego. Znajdujący się tutaj tor wyścigowy został wyposażony w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer.

Długość łódzkiego toru wyścigowego wynosi 1,05 km, a szerokość waha się od 8 do 12 metrów. Podczas jednego okrążenia każdy rajdowiec musi pokonać siedem zakrętów o różnym stopniu ostrości. Tor ten zapewnia niesamowitą atrakcję dla każdego fana szybkiej jazdy samochodowej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Jazda po torze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.