Wysoka jakość marki Zeetex

Marka Zeetex została założona rzez spółkę Zafco i pochodzi z Emiratów Arabskich. Jej fenomenem określa się to, że w stosunkowo niewielkim czasie zyskała silną pozycję na rynku oponiarskim oraz posiada rzesze zwolenników, którzy regularnie wybierają jej produkty. Nie każdy ma jednak świadomość, że ogumienie tejże marki można również zakupić w Polsce – np. tutaj , podobnie jak i w innych krajach europejskich oraz w Stanach Zjednoczonych. Rocznie marka ta produkuje kilka milionów opon, które – po licznych testach – trafiają do klientów.

Czym wyróżniają się opony Zeetex?

Opony marki Zeetex obecnie są klasyfikowane jako ogumienie premium. Co więcej, firma ta stawia przede wszystkim na ekologię, w związku z czym opony charakteryzują si,ę małym oporem toczenia, a co za tym idzie – samochody spalają mniejszą ilość paliwa. Oprócz tego, są one w pełni bezpieczne i komfortowe. Ich zaletą niewątpliwie jest także to, że cieszą się cichą jazdą i dobrą przyczepnością w każdych warunkach. Zeetex obecnie produkuje opony do samochodów osobowych, SUVów z napędem 4×4, samochodów dostawczych, autobusów i ciężarówek.

Jeśli chodzi o markę Zeetex opony przez nią produkowane zostały docenione między innymi przez magazyn Auto Bild, który przyznaje, że ogumienie to doskonale zachowuje się w trakcie hamowania zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, a oprócz tego gwarantuje bezpieczeństwo jazdy. Jakość opon zdają się również potwierdzać liczne opinie klientów, którzy oceniają ich pracę i prowadzenie bardzo wysoko.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony samochodowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz