Co zrobić by opony błyszczały jak po myciu?

Aby można było powiedzieć, że nasz samochód jest czysty musimy zadbać o wszystkie szczegóły. Jeżeli go odkurzymy w środku, dokładnie wypłukujemy tapicerkę, umyjemy szyby na błysk i oczywiście lakier to i tak często zapominamy o oponach. Cóż z tego, że felgi były myte jeśli opony na nich psują cały efekt wizualny. Diabeł tkwi w szczegółach i dlatego żaden szczegół nie powinien być pomijany przy czyszczeniu pojazdu.

Czyste, błyszczące opony

Co zrobić, aby opony w naszym aucie wyglądały lepiej niż w dniu ich zakupu? Trzeba użyć czernidła do opon. Produkt jest naprawdę popularny i oferowany w sklepach motoryzacyjnych bez żadnego problemu.
Czernidło do opon w sklepie Car-Spa jest dostępne w różnych formach. Najwygodniejsze do aplikacji są te w postaci sprayu. Ich zastosowanie jest bardzo proste wystarczy rozpylić preparat na świeżo umyte i wyczyszczone gumy na kołach.
Niektórzy twierdzą, ze wydajniejszy i dłużej utrzymujący pożądany efekt rodzaj czernidła to postać płynna nakładana szmatką. Jest on też zdecydowanie trudniejszy w aplikacji. Sposób użycia czernidła w płynie jest taki sam jak w sprayu, różni się tylko forma nakładania preparatu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konserwacja samochodu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz